7166 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 10 maj 2021 -
2199 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 november 2020 -
7099 Färglitografi
Peter Frie, 70/170, signerad, bladets mått: 59x82
Såld: 100 kr
Såldes den 2 november 2015
6284 Färglitografi
Peter Frie, 26/170, motivet: 79x58 (skadat glas)
Såld: 500 kr
Såldes den 28 april 2014 -
5049 Färglitografi
Peter Frie, 105/150, motivets mått: 44x60
Såld: 150 kr
Såldes den 26 augusti 2013 -
2171 Färglitografi
Peter Frie, 19/170, bladets mått: 56x88
Såld: 300 kr
Såldes den 22 oktober 2012